Ваше повідомлення успішно відправлено!

Форма зв'язку
Перевірка товару на аутентичність Введений код товару:

У зв’язку з продажем контрафактної продукції бренду на території України, всі оригінальні вироби TM Select з 01.02.2016 р. маркуються фірмовою голограмою. Для перевірки оригінальності продукту внесіть код, що розміщений на голографічному елементі та натистніть

У зв’язку з продажем контрафактної продукції бренду на території України, всі оригінальні вироби TM Select з 01.02.2016 р. маркуються фірмовою голограмою. Для перевірки оригінальності продукту внесіть код, що розміщений на голографічному елементі та натистніть

У зв’язку з продажем контрафактної продукції бренду на території України, всі оригінальні вироби TM Select з 01.02.2016 р. маркуються фірмовою голограмою. Для перевірки оригінальності продукту внесіть код, що розміщений на голографічному елементі та натистніть

У зв’язку з продажем контрафактної продукції бренду на території України, всі оригінальні вироби TM Select з 01.02.2016 р. маркуються фірмовою голограмою. Для перевірки оригінальності продукту внесіть код, що розміщений на голографічному елементі та натистніть

Компанія Select Sport Україна стала технічним спонсором київського фінального етапу чемпіонату «Стрімкий м’яч»

08.05.2019

З 2 по 4 травня на базі Київського спортивного ліцею-інтернату (КСЛІ) відбулися фінальні ігри чемпіонату України з гандболу «Стрімкий м’яч» серед дівчат 2005-2006 рр. н., в яких взяли участь чотири найкращі гандбольні колективи з різних куточків України. У рамках традиційної підтримки дитячого спорту технічним партнером фінального етапу виступала компанія Select Sport Україна.


Триденні баталії на майданчику КСЛІ почалися феєричною церемонією відкриття за участі дворазової олімпійської чемпіонки Людмили Бобрусь-Порадник і переможниці «Голосу країни» та «Битви хорів» Вероніки Дорош, а завершились яскравою церемонією нагородження.

Чемпіонат України. Дівчата 2005-2006 рр. н. «Стрімкий м’яч». Фінальний етап
1. СДЮШОР «Карпати» (Ужгород) – 6 очок
2. ДЮСШ-2 (Київ) – 4 очки
3. КДЮСШ «Барса» (Шостка)– 2 очки
4. ДЮСШ-1 (Кам’янське) – 0 очок

СДЮШОР «Карпати» - ДЮСШ-2 (Київ) 29:16
СДЮШОР «Карпати» - ДЮСШ-1 (Кам’янське) 33:17
ДЮСШ-2 (Київ) - ДЮСШ-1(Кам’янське) 30:12
КДЮСШ «Барса» - ДЮСШ-2 (Київ) 33:34
КДЮСШ «Барса» - СДЮШОР «Карпати» 27:30
КДЮСШ «Барса» - ДЮСШ-1 (Кам’янське) 39:15


Після турніру ми поспілкувалися з тренером-викладачем срібного призера - київської ДЮСШ-2 – Любов’ю Федоренко:

- Змагання «Стрімкий м’яч» призначені для дітей, які ще не в ліцеях – це 7-8 клас. Цьогоріч чемпіонат «Стрімкого м’яча» 2005-2006 рр. н. серед дівчат відбувався в чотири етапи. Було 16 команд з усієї України. За перші 3 етапи набиралися очки, щоб потрапити у фінал.

Перше місце посіла СДЮШОР «Карпати» (Ужгород). Чому саме вони? Бо дівчата зібрані у спецклас і тренуються двічі на день. Це дало свої результати. Ми в ДЮСШ-2 не маємо таких умов. Можна сказати, що наша команда – це збірна дівчат нашої школи.

Третє місце посіла КДЮСШ «Барса» (Шостка). Ми перемогли їх лише в один м’яч. На майданчику точилася дуже запекла боротьба. Підсумковий рахунок - 34:33. Можна сказати, що не було ніякого захисту. Ми не змогли впоратися з кутовими кидками. Це наша проблема, тому що більшість наших дівчат тренується у маленькому залі, а команда з Шостки тренується в «Імпульсі» - це хороший зал від заводу, розміром 40х20 м. Тому їхні крайні добре працюють. А у нас в цьому компоненті є недопрацювання.

Четверте місце посіла ДЮСШ-1 (Кам’янське). Ця команда дивом потрапила до фіналу. Ми думали, що у фінальний етап вийде сильна команда з Хотина (Чернівецька обл.), але так сталося, що вийшли кам’янки. Якби хотинки потрапили у фінальну частину, нашій команді було б ще важче.

На відбіркових етапах ще виділила б хороші команди з Вишгорода (Київська обл.), Зінькова (Полтавська обл.). Класна команда є і у Пологах (Запорізька область), але через хворобу дітей на перший тур вона не приїхали і тому недобрала очок, щоб потрапити до фіналу.

Хочемо висловити вдячність компанії Select Sport Україна за надання практичних подарунків. Вони дітям дуже сподобались, особливо футболки, бо вже весна і для дівчат це дуже актуально. А пляшки для води теж потрібна річ, щоб брати свою особисту на тренування.

Взагалі, як тренер, я дуже задоволена інвентарем фірми Select. М’ячі, стійки, фішки, манішки - ми це все постійно використовуємо. Може воно і коштує трохи дорожче, але має дуже хорошу якість, на відміну від китайських аналогів. Таке тренувальне обладнання один раз купив і його вистачить на багато років. Головне – не загубити (посміхається).

Дуже чудові пінні м’ячі для дітей-початківці - SELECT Play Super 16. Цього року школа закупила гумові м’ячі SELECT Kids Soft Handball, які теж себе відмінно проявляють в наших умовах.

- Чому ви вирішили подавати заявку на проведення фінального етапу у Києві?
- Всі команди хотіли провести фінал у себе. Через ремонт київського спортивного ліцею-інтернату, ми у нього зайшли тільки 1 березня, тому наші діти впродовж осені і зими каталися по змаганнях. Постійно були не в Києві – наїздилися в Ужгород, Львів, Хмельницький…

Перший фактор, що нам посприяв – вигідне географічне розташування. Усім командам зручно добиратися до Києва. Другий – відремонтований зал. Ми його спробували в офіційних змаганнях.
Ми все провели своїми силами і намагалися внести щось нове. Думаю, що дітям сподобалося. Взагалі дітям найбільше подобаються подарунки і доброзичлива атмосфера на змаганнях. Кожна команда отримала медалі і кубки, навіть кам’янчанки за четверте місце.

У кожній команді відзначили по 4 найкращих гравці. Одну дитину відзначати не можна, бо результат – це зусилля усієї команди. У тих же «карпатівок» є чотири лідери. Я вела статистику і у нашій команді найкращим бомбардиром стала Єлизавета Дехтяр, яка за 12 ігор чемпіонату закинула 92 голи, а це дуже багато. А скільки ще семиметрових вона не закинула (посміхається). У матчі зі СДЮШОР «Карпати» вона не реалізувала аж 5 «сімериків». Єлизавета наш штатний пенальтист, але вона ще дитина і вчиться керувати своїми емоціями. У КДЮСШ «Барса» бомбардирські якості проявила Юлія Дмитриченко, яка в кожній грі закидала по 10-13 м’ячів.


- Куди далі йти вихованкам КДЮСШ №2, адже ми бачимо в якому стані перебуває київський «Спартак»?
- Думаємо про те, щоб створити власну команду і заявитися у Вищу лігу. Буде новий сезон – щось придумуватимемо. Є дівчата, які прагнуть цього. Звісно, що є певний відсоток вихованок, які дякують за проведені у нас роки, але кажуть, що на першому місці у них навчання. Правда, приходить 2-3 місяці і вони повертаються до нас тренуватися (посміхається). Для того, щоб заявитися у Вищу лігу за найбільш скромними підрахунками треба 300 тисяч гривень. Це за умови, що ціни знову не підскочать. Будемо шукати спонсорів, але це все у перспективі.

- Яка ситуація з турніром «Народження надій», який традиційно підтримує компанія Select Sport Україна?
- Ми його мали провести в 45-й раз, але він «завис» через ремонт залу. Ми шукали для оренди інший зал, але це виявилося занадто складним завданням. У жовтні ДЮСШ №2 святкуватиме своє 70-річчя і ми проведемо турнір, присвячений цій даті. Уже зараз обдзвонюємо команди з Польщі, Білорусі, Молдови, Румунії, Словаччини, на предмет їхньої участі у ньому. Будуть заходи й з інших видів спорту, але хочеться зробити так, щоб гандбольний турнір був на провідних ролях.

- В Україні начебто є багато здібних молодих гравців, але наша жіноча збірна зараз демонструє дуже слабкі результати. Що треба зробити, щоб покращити її становище?
- Щоб підняти рівень збірної необхідно розвивати дитячий, а найголовніше студентський гандбол. Щоб дівчата, які грали у ДЮСШ, у 17-18 років могли грати за університети чи клуби. Університети мають давати пільги спортсменам. Думаю, що державні ЗВО могли б щороку виділяти 3-4 місця для спортсменів, які щодня двічі тренуються і представлятимуть університет у змаганнях. Здача ЗНО не питає чи ти спортсмен, чи ти дитина, яка ходить до репетиторів.

Прес-служба SELECT Sport Україна