Ваше повідомлення успішно відправлено!

Форма зв'язку
Перевірка товару на аутентичність Введений код товару:

У зв’язку з продажем контрафактної продукції бренду на території України, всі оригінальні вироби TM Select з 01.02.2016 р. маркуються фірмовою голограмою. Для перевірки оригінальності продукту внесіть код, що розміщений на голографічному елементі та натистніть

У зв’язку з продажем контрафактної продукції бренду на території України, всі оригінальні вироби TM Select з 01.02.2016 р. маркуються фірмовою голограмою. Для перевірки оригінальності продукту внесіть код, що розміщений на голографічному елементі та натистніть

У зв’язку з продажем контрафактної продукції бренду на території України, всі оригінальні вироби TM Select з 01.02.2016 р. маркуються фірмовою голограмою. Для перевірки оригінальності продукту внесіть код, що розміщений на голографічному елементі та натистніть

У зв’язку з продажем контрафактної продукції бренду на території України, всі оригінальні вироби TM Select з 01.02.2016 р. маркуються фірмовою голограмою. Для перевірки оригінальності продукту внесіть код, що розміщений на голографічному елементі та натистніть

У Києві пройшов чемпіонат з гандболу на призи Людмили Бобрусь-Порадник

07.03.2017

У Києві з 3 по 5 березня відбувся відкритий чемпіонат міста з гандболу на призи ЗМС Л.К. Бобрусь-Порадник серед дівчаток 2003 і 2004-2005 років народження.

Традиційний турнір проводився вже в 25 раз. У чемпіонаті взяли участь 4 команди 2003 р.н. Серед них два фіналісти чемпіонату України з гандболу «Стрімкий м'яч» - команди ДЮСШ «Стрімкий м'яч» і ДЮСШ №2, а також дві закордонні команди з Білорусі і Молдови.

У підгрупі 2004-05 р.н. брали участь 8 команд, з них: 4 команди фіналісти чемпіонату України «Стрімкий м'яч» - ДЮСШ «Стрімкий м'яч», ДЮСШ №2, команда м. Тернівка, команда м. Городенка. Також виступали ДЮСШ №3 м. Запоріжжя, ДЮСШ м. Бровари, ДЮСШ м. Кишинів, ДЮСШ №2 м. Київ (2). Офіційний м’яч змагань – SELECT Mundo.

Місця розподілилися наступним чином:
                     2003 р. н.
1 місце - ДЮСШ №2 м. Київ
2 місце - ДЮСШ «Стрімкий м'яч»
3 місце - ДЮСШ м. Кишинів (Молдова)
4 місце - ДЮСШ м. Гомель (Білорусь)

                  2004-05 р.н.
1 місце - ДЮСШ «Стрімкий м'яч»
2 місце – ДЮСШ №2 м. Київ
3 місце – ДЮСШ м. Тернівка
4 місце – ДЮСШ м. Городенка
5 місце - ДЮСШ №2 м. Київ (2)
6 місце – ДЮСШ м. Кишинів (Молдова)
7 місце – ДЮСШ №3 м. Запоріжжя
8 місце – ДЮСШ м. Бровари


Турнір пройшов за підтримки Федерації гандболу України, компанії «SELECT», Київського міського відділення Комітету ФКС та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

Олег Нікуленков, заступник директора ДЮСШ №17 м. Києва
- Минулого року держава виділила кошти і нам вдалося закупити м’ячі Select. Обрав саме Select, оскільки ще задовго до того був знайомий з якістю її виробів. В цьому році також плануємо закупки і вже залежно від виділеної суми будемо підбирати необхідні моделі.

У нас в школі йде повний цикл навчання. Ми беремо дітей з 9 років і доводимо їх до кінця, тож використовуємо всю лінійку гандбольних м’ячів. У навчально-тренувальному процесі до 14 років використовуються тільки розміри 0 і 1. Щоб досягти успіху потрібно з самого початку мати якісний інвентар, який і виробляє фірма Select.

За час експлуатації нарікань немає, тільки позитивні моменти. Діти нарешті отримали до рук м’яч, який гідний носити звання гандбольного. М’ячі для кожної вікової групи – це не наша забаганка, а реалії навчально-тренувального процесу, тож пінні м’ячі Select Kids III нам були дуже потрібні і проявили себе чудово. Select Phantom має хороше покриття і надійну камеру, яка не спускається, от тільки на швах трохи стирається. Select Solera – вдала модель, яку можна використовувати без мастіки. Також ми придбали декілька м’ячів Select Scorpio для того, щоб діти хоча б декілька разів на турнірах помацали і пограли справжніми м’ячами. Не можна людину вчити грати у гандбол целофановим мішком набитим ватою.

На турнірі грали м’ячами Select Mundo, але їх  варто використовувати не новенькі, а дещо «оббиті». Вони класом нижче ніж топові м’ячі, у яких камера забезпечує абсолютну округлість. Select Mundo необхідно трохи «оббити» і після цього вони стають округлими, а камера у них добре тримає повітря. Також хочу висловити подяку фірмі Select за підтримку дитячого гандболу.


Наталія Григор’єва, заступник директора ДЮСШ №2 м. Києва

- Яка ваша думка про гандбольні м’ячі Select?
- Минулого року ми вперше закупили маленькі м’ячі Select Kids III і просто в захваті. До Select у нас не було такого м’яча, який ми могли б давати на початковому етапі підготовки. Як тільки ми його спробували - це стало для нас відкриттям. Ми набираємо дітей на гандбол у 9 років і дали їм цю модель. Ці ігрові снаряди дуже сподобалися дітям, оскільки вони м’які і не забивають руки, тож малеча їх не боїться. Діти ледь не б’ються за них на тренуваннях. До цього у нас не було таких м’ячів і були складнощі. Коли грають дівчата, то якщо летить м’яч, хоч він і важить 350 грамів, але у польоті все одно набирає вагу, і вибиває пальці, тож були проблеми. А ці м’ячі ідеальні для початкової групи підготовки. Досвідчені тренери знають, що на початковому етапі, особливо для дівчат, важко знайти легкий м’яч, якого б не боялася дитина. Всі тренери ними задоволені. Деякі батьки навіть хочуть купити їх своїм дітям, щоб у них були власні м’ячі. Навіть багато тренерів команд-учасниць турніру вперше бачили цей м’яч і зацікавилися ним. У наступному році плануємо закупити більше м’ячів якраз для початкового етапу навчання.

На турнірі ми грали м’ячами Select Mundo і це теж хороший і якісний м’яч, але вони дещо «дубові», бо новенькі і їх треба трохи «оббити». Після цього вони вирівнюються.


- Які характеристики мають бути у дитячих м'ячів?
- Найголовніше - довговічність, щоб вистачало не на один сезон, як у деяких фірм, які не будемо називати, а на два-три роки. Ще зустрічається така проблема, що м’яч зроблений з якісних матеріалів, але він не круглий, а подовжастий через що відлітає незрозуміло куди. Зараз починають використовуватися сучасні матеріали, які роблять м’ячі не слизькими, як в тих же Select Mundo, які були на турнірі, адже руки пітніють, а м’яч не ковзає. Завдяки цьому зникає потреба в так званій «липі», принаймні для дітей. Особисто мені в м’ячах Select також сподобалося застосування яскравих кольорів в маленьких розмірах (0, 1) – жовтого, салатового, голубого. Чим яскравіше - тим краще, бо це зацікавлює дітей.

- Зараз з’явився новий тренд відмовлятися від мастіки. Наприклад, Select нещодавно представив для дітей модель Maxi Grip з унікальною липкою поверхнею. Яка ваша думка про мастіку?
- Без мастіки, звісно, краще, особливо для дитячого гандболу, оскільки діти не вміють нею користуватися. Ми її використовуємо тільки на рівні випускних класів. Діти її багато кладуть на руки, а потім цими руками торкаються лиця і вона потрапляє в рот, на футболки. Я б на дитячому рівні взагалі заборонила її використання. Дорослі нехай використовують, адже вони знають як нею користуватися.


- Ви довгий час тренуєте дітей і бачите хто прийде на зміну теперішньому поколінню гравців. Як ви вважаєте, чи є у нас надія на повернення до попередніх позицій у дорослому жіночому гандболі? Адже зовсім нещодавно наша збірна була міцним середняком і постійним учасником чемпіонатів Європи.
- Я вам наведу прості факти. У нас багато команд, зокрема наша ДЮСШ №2, почали виїжджати на різноманітні міжнародні турніри і фестивалі, де збираються команди з усієї Європи, наприклад, в Угорщину, Словаччину, а цього року їдемо в Італію. Як показують результати, наш дитячий гандбол перебуває на високому рівні – ми або займаємо призові місця, або біля них. Ми добре підготовлюємо дітей, а далі вони вже йдуть у команди Суперліги і це питання треба адресувати тренерам професійних команд, а також Федерації гандболу України.

- Турнір на призи Людмили Бобрусь-Порадник проводиться довгий час і вже має певні традиції. Що б вам хотілося бачити у наступних турнірах?
- Цей турнір проводиться в київському спортивному ліцеї-інтернаті, де теж є відділення гандболу для хлопців і дівчат, оскільки у нас немає власного спортивного залу. Хотілося б запросити більше іноземних команд, але поки що вони бояться їхати в Україну. Ми б хотіли бачити не тільки ближнє зарубіжжя, а й Польщу, Словаччину, Словенію, але для цього треба створити необхідні умови: хороший зал, якісне обслуговування турніру, більше фінансування і т.п. Це доволі відомий турнірі і до початку війни приїжджало багато іноземних команд. Хотілося б, щоб було більше спонсорів і ми змогли нагородити ще більше дітей. Все ж таки, це діти і кожен хоче отримати подарунок. Зрозуміло, що були медалі, грамоти і кубки, але їх отримали тільки переможці. Загалом було більше 150-ти дітей і дуже важко знайти спонсорів, щоб усім щось подарувати. Дякую компанії SELECT, яка надала нам подарунки, якими ми нагородили двох найкращих гравців з кожної команди.

Прес-служба Select Sport Україна

Поділитися в соц. мережах
Знайти магазин Зворотній зв‘язок Підписатися на новини